درج رایگان آگهی استخدام اینترنتی

درج رایگان آگهی استخدام اینترنتی و ثبت اطلاعیه جذب نیرو توسط کارفرمایان با کمترین قیمت و نیز جستجوی رزومه کارجویان متقاضی شغل های کامپیوتری و فناوری اطلاعات IT در سایت پربازدید کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز با هدف جذب بهترین نیروهای متخصص از میان افراد جویای کار

 

سایت درج رایگان آگهی استخدام اینترنتی

دیگر همه ما می دانیم که بحث اشتغال و استخدام یکی از اصلی ترین دغدغه های کارجویان و بیکاری یکی از مشکلات مهم جوانان امروزی است. اما از سوی مقابل بخش تامین نیروی انسانی شرکت ها، کارفرمایان و صاحبان کسب و کار نیز ممکن است در راه پیدا کردن و استخدام نیروهای متخصص، با استعداد و توانا از میان متقاضیان کار موجود با برخی سختی ها و مشکلات روبرو شوند و نتوانند به درستی نیروهای کار مورد نظر خود را جستجو کرده و استخدام نمایند.

بهترین روش برای یافتن نیروی متخصص برای کارفرمایان استفاده از سایت های کاریابی و درج آگهی استخدام اینترنتی می باشد. یکی از معتبرترین و پربازدیدترین سامانه های رایگان در این حوزه کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز است که به شکل کامل تخصصی به بازار کار و اشتغال حوزه های علوم مختلف کامپیوتر و IT می پردازد.

درج رایگان آگهی استخدام اینترنتی و ثبت اطلاعیه جذب نیرو توسط کارفرمایان با کمترین قیمت و نیز جستجوی رزومه کارجویان متقاضی شغل های کامپیوتری و فناوری اطلاعات IT در سایت پربازدید کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز با هدف جذب بهترین نیروهای متخصص از میان افراد جویای کار

سایت کامپیوتر جابز این امکان را به کارفرمایان محترم می دهد که به صورت رایگان و یا با کمترین هزینه آگهی استخدام نیروی مدنظرشان را به صورت اینترنتی در این سایت کاریابی درج کنند تا در معرض دید کارجویان بسیاری که روزانه از این سامانه استخدام و اشتغال بازدید می کنند قرار گرفته و رزومه های شغلی متقاضیان کار را دریافت نمایند. همچنین با پرداخت کمترین مبلغ می توانند پکیج های ارزان قیمت ویژه کارفرمایان را خریداری نموده تا امکان جستجوی رزومه کارجویان برایشان فراهم آید.

در ادامه به تفصیل شرح خواهیم داد که روش درج آگهی اینترنتی، خرید پکیج های اشتراکی و جستجوی رزومه کارجویان به چه ترتیبی است تا شما خیلی سریع و بدون دغدغه بتوانید نیروی کار متناسب با فرصت شغلی موجود در شرکت خود را بیابید.

 

ثبت آگهی استخدام اینترنتی رایگان

کارفرمایان محترم می توانند به دور روش نسبت به درج آگهی استخدام رایگان در سایت اشتغال و استخدام اینترنتی کامپیوتر جابز اقدام نمایند. شیوه نخست ثبت آگهی استخدام رایگان اینگونه است که کارفرما بدون ثبت نام در سایت کامپیوتر جابز و تنها به عنوان بازدیدکننده از منوی کارفرما و با کلیک بر روی زیرمنوی ثبت آگهی استخدام وارد صفحه ای می شود که در قسمت  بالایی آن اطلاعات کسب و کار و در بخش زیرین آن فرم اطلاعات شغل واقع شده است. با پر کردن این دو فرم و کلیک بر روی دکمه ذخیره شغل آگهی استخدام نیروی کارفرما به صورت رایگان در سایت کاریابی و استخدام آنلاین کامپیوتر جابز ثبت خواهد شد.

شیوه نخست درج آگهی استخدام رایگان اینگونه است که کارفرما بدون ثبت نام در سایت کامپیوتر جابز و تنها به عنوان بازدیدکننده از منوی کارفرما و با کلیک بر روی زیرمنوی ثبت آگهی استخدام وارد صفحه ای می شود که در قسمت  بالایی آن اطلاعات کسب و کار و در بخش زیرین آن فرم اطلاعات شغل واقع شده است.

روش دوم درج اطلاعیه جذب نیرو و آگهی استخدام رایگان در پربازدیدترین سایت تخصصی کاریابی و استخدام اینترنتی به این ترتیب است که ابتدا کارفرما باید به عضویت سایت کامپیوتر جابز در آید. برای این کار لازم است تا از منوی کارفرما بر روی زیرمنوی ثبت نام کارفرما کلیک کرده و پس از آن فرم موجود در صفحه ثبت نام کاربران را تکمیل نماید. حالا کارفرما قادر خواهد بود تا در پنل کاربری خود و در وسط های صفحه بر روی کسب و کار جدید کلیک کند تا وارد صفحه اطلاعات کسب و کار شده، فرم مربوطه را پر کرده و بر روی ذخیره کسب و کار کلیک کند.

روش دوم ثبت اطلاعیه جذب نیرو و آگهی استخدام رایگان در پربازدیدترین سایت تخصصی کاریابی و استخدام اینترنتی به این ترتیب است که ابتدا کارفرما باید به عضویت سایت کامپیوتر جابز در آید.

اینک کارفرما برای درج آگهی استخدام رایگان در سایت ComputerJobs باید از منوی کارفرما زیرمنوی ثبت آگهی استخدام را انتخاب کرده تا وارد صفحه اطلاعات شغل شود. در فرم مربوطه با پر کردن اطلاعات شغلی به ویژه فیلدهای مرتبط با دسته بندی مشاغل و تکمیل دیگر فیلدهای موجود بر روی دکمه ذخیره شغل کلیک نماید تا آگهی استخدام نیروی متخصص مورد نیازش را در به شکلی کاملان رایگان در سایت استخدام و کاریابی کامپیوتر جابز ثبت کند.

درج آگهی استخدام اینترنتی با کمترین قیمت

امکان بسیار خوبی که سایت کاریابی و استخدام آنلاین کامپیوتر جابز برای کارفرمایان درنظر گرفته تا امکان دیده شدن آگهی های استخدامی خود را بالاتر ببرند به این ترتیب است که آگهی دهنده می تواند با پرداخت کمترین قیمت پکیج های اشتراکی سایت را خریداری کرده و نسبت به درج آگهی استخدام اینترنتی خود به صورت طلایی و یا ویژه در سامانه کاریابی و استخدام کامپیوتر جابز اقدام نماید.

برای خرید اشتراک های ارزان قیمت سایت نیز لازم است تا ابتدا در سایت کامپیوتر جابز ثبت نام نماید و سپس در پنل مدیریت کاربری کارفرمایان در بخش های پایانی آن مانند شکل زیر بر روی عبارت پکیج ها کلیک نماید و یکی از اشتراک های یک ماهه، سه ماه و یک ساله مخصوص کارفرما را خریداری نماید.

آگهی دهنده می تواند با پرداخت کمترین قیمت پکیج های اشتراکی سایت را خریداری کرده و نسبت به درج آگهی استخدام اینترنتی خود به صورت طلایی و یا ویژه در سامانه کاریابی و استخدام کامپیوتر جابز اقدام نماید.

سپس می تواند از منوی کارفرما و زیرمنوی ثبت آگهی استخدام اطلاعیه دعوت به همکاری خود را به صورت ویژه و یا طلایی با کمترین قیمت ثبت نماید. لازم به ذکر است که اطلاعات تماس آگهی های استخدامی طلایی یا ویژه، علاوه بر نمایش در سایت آنلاین کاریابی و استخدام کامپیوتر جابز، در کانال تلگرام و اینستاگرام کاریابی نیز نشان داده می شوند.

جستجوی اینترنتی رزومه کارجویان

چنانچه کارفرما با پرداخت کمترین هزینه یکی از پکیج های اشتراکی ارزان قیمت سایت کامپیوتر جابز را خریداری نموده باشد می تواند به جستجوی اینترنتی رزومه کارجویان پرداخته تا بهترین فرد را  برای تصدی شغل موردنظرش استخدام کند.

بدین منظور کارفرمایان می توانند پس از خرید اشتراک از منوی کارفرما بر روی زیرمنوی جستجوی رزومه کارجویان کلیک نموده تا صفحه مربوطه برای آنها باز شود. در این فرم می تواند مطابق با نیازمندیهای خود با کمترین قیمت پرداختی اقدام به جستجوی رزومه متقاضیان کار نماید که معمولاً در فیلتر افراد جویای کار دسته بندی مشاغل، زیرمجموعه ها، نوع شغل و شهر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

چنانچه کارفرما با پرداخت کمترین هزینه یکی از پکیج های اشتراکی ارزان قیمت سایت کامپیوتر جابز را خریداری نموده باشد می تواند به جستجوی رزومه کارجویان پرداخته تا بهترین فرد را  برای تصدی شغل موردنظرش استخدام کند.

با این کار لیستی از اطلاعات شغلی و تماس کارجویان مدنظر کارفرما برایش به نمایش در آمده و او می تواند به بهترین نحو، از اشخاصی که لیاقت و تخصص لازم برای استخدام شدن در فرصت شغلی مربوطه را دارند، برای انجام مصاحبه استخدامی دعوت نماید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟