راهنمای ثبت آگهی

راهنمایی درباره چگونگی ثبت آگهی استخدام در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز

برای ثبت آگهی استخدام در وب سایت، ابتدا باید به عنوان کارفرما یا (Job Emplooyer) در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی، شبکه و برنامه نویسان، ثبت نام نماید و پس از تایید ایمیل ارسالی از طریق فرم ورود، وارد سایت می شود و به صورت خودکار به پنل مدیریت کارفرمایان هدایت می گردد.

 راهنمای کار با سایت کامپیوتر جابز برای کارفرمایان، کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا باید به عنوان کارفرما در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی، شبکه و برنامه نویسان، ثبت نام نماید

چگونگی ثبت آگهی استخدام توسط کارفرما در سایت

کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا می بایست شرکت، سازمان یا مجموعه خود را ابتدا در سایت معرفی کند و از گزینه کسب و کار جدید می تواند این کار را انجام دهد. پس از اینکه کارفرما کسب و کار خود را معرفی کرد می تواند شغل جدید را به عنوان آگهی استخدام در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ثبت نماید. مانند تصویر زیر که در قسمت بالایی کنترل پنل مدیریت کارفرمایان قابل مشاهده است.

چگونگی ثبت آگهی استخدام توسط کارفرما در سایت  کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا می بایست شرکت، سازمان یا مجموعه خود را ابتدا در سایت معرفی کند

 آگهی شما می تواند رایگان باشد و یا اگر مایلید که کسب و کار شما یا آگهی استخدام شما در بالاترین قسمت لیست کسب و کارها یا لیست آگهی های استخدامی قرار گیرد، باید کسب و کار یا آگهی خود را طلایی یا ویژه نمایید و برای اینکار نیاز است که یکی از پکیج های کارفرمایی که در قالب های زمانی یک ماهه تا یکساله ارائه می گردد را تهیه نمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟