امکانات سایت

امکانات وب سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جایز

سایت کاریابی ویژه مشاغل مختلف علوم کامپیوتری کامپیوتر جابز علاوه بر تخصصی بودن، امکاناتی گسترده و آنلاین را نیز در حوزه اشتغال کارجویان و تسهل جذب نیرو توسط کارفرمایان ارائه می دهد. در نگاه کلی این خدمات در دو بخش کارجویی و کارفرمایی ارائه می گردد که به این شرح است.

امکانات سایت برای کارجویان

وبسایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز امکاناتی نظیر ساخت رزومه آنلاین و جستجوی شغل متناسب با تخصص کارجو و اطلاع رسانی ایمیلی روزانه یا هفتگی از جدیدترین مشاغل بازار کار فناوری اطلاعات و شبکه و برنامه نویسی را برای متقاضیان کار در حوزه کامپیوتر را فراهم می آورد.

امکانات سایت برای کارفرمایان

ثبت آگهی رایگان اینترنتی با امکان جستجوی هوشمند کارجویان متناسب با نیاز شان به همراه مشاهده فهرست کوتاه متقاضیان کار به همراه رزومه و سوابق شغلی شان از جمله برخی از امکانات سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز برای کارفرمایان حوزه آی تی IT، مهندسی شبکه و نیروی برنامه نویسی و سایر علوم مختلف کامپیوتری می باشد.

سایت کاریابی ویژه مشاغل مختلف علوم کامپیوتری کامپیوتر جابز علاوه بر تخصصی بودن، امکاناتی گسترده و آنلاین را نیز در حوزه اشتغال کارجویان و تسهل جذب نیرو توسط کارفرمایان ارائه می دهد.


رزومه ‌ساز آنلاین برای ایجاد سابقه شغلی

در وهله نخست، این رزومه شماست که به جای شما با کارفرما حرف میزند!
سوابق شغلی استاندارد و زیبا، لزوما باعث استخدام نمی شود ولی قطعا رزومه غیر تخصصی و غیر حرفه‌ ای منجر به رد شدن درخواست شما از سوی کارفرما خواهد شد.

ویژگی های رزومه ساز آنلاین کامپیوتر جابز:

    تکمیل آنلاین رزومه و سوابق شغلی بصورت خودکار و در لحظه
    امکان ویرایش و به روز رسانی رزومه و سوابق شغلی در هر لحظه
    امکان دانلود از سایت کامپیوتر جابز و استفاده از این رزومه به عنوان رزومه شخصی
    استاندارد، حرفه‌ای و در عین حال زیبا و تخصصی که تقریبا تمام انتظارات هر کارفرمایی را برآورده می کند.

online create resume رزومه ‌ساز آنلاین برای ایجاد سابقه شغلی با امکان ارائه اطلاعات تکمیلی

 

ارائه اطلاعات تکمیلی در کنار رزومه

برای استخدام در بهترین شرکت‌های کامپیوتری و آی تی و نرم افزاری، لازم است به بهترین صورت خود را معرفی کنید. با همین هدف، علاوه بر رزومه زیبا و استاندارد، سه امکان ویژه در سایت تخصصی کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز قرار گرفته است.

آپلود و بارگذاری رزومه شخصی: شما می توانید علاوه بر رزومه ایجاد شده بصورت آنلایندر سایت کامپیوتر جابز، رزومه شخصی خود را نیز در سایت بارگذاری نمایید. به یاد داشته باشید که این رزومه پس از رزومه کامپیوتر جابز به کارفرمایان در شرکت ها و سازمانها نمایش داده می شود. لذا لازم است حتما رزومه سایت کامپیوتر جابز شما کامل و دقیق پر شود.

قرار دادن لینک نمونه کار: افرادی که در زمینه های طراحی سایت، اپلیکیشن و برنامه نویسی، گرافیک، انیمیشن، بازی و گیم و ... کار می کنند، بهتر است نمونه کارهای خود را به کارفرمایان در سازمان ها و شرکتهای متقاضی ارائه نمایند. این نمونه کارها باعث می شود شانس استخدام خود را افزایش دهید.

معرفی صوتی و تصویری خود: سامانه کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز امکان منحصر بفردی ارائه نموده است تا در قالب یک فایل صوتی یا ویدئویی (تصویری) چند دقیقه‌ای، خود را به کارفرما معرفی کنید. در این معرفی صوتی تصویری (ویدئویی) به مواردی اشاره کنید که در رزومه شما قابل مشاهده نیست یا کمرنگ باشد و اینکه نکاتی که کارفرما را نسبت به استخدام شما تشویق نماید.

آگاهی از فرصت‌ های شغلی معتبرترین سازمان‌ ها و شرکتهای دولتی و خصوصی، امکان جستجوی هوشمندانه بر روی آن‌ ها و نیز ارسال رزومه


جستجوی فرصت‌ های شغلی به کمک سیستم هوشمند انطباق

آگاهی از فرصت‌ های شغلی معتبرترین سازمان‌ ها و شرکتهای دولتی و خصوصی، امکان جستجوی هوشمندانه بر روی آن‌ ها و نیز ارسال رزومه برای هر یک از این فرصت های شغلی، یکی از ویژگی های مهم سامانه کاریابی تخصصی و آنلاین کامپیوتر جابز می باشد. به کمک سیستم هوشمند انطباق، کارجو پیش از ارسال رزومه دقیقا مطلع خواهد شد که رزومه‌ اش با هر موقعیت شغلی چه میزان انطباق دارد. حتی می‌تواند تمام موقعیت‌ های شغلی را بر اساس میزان انطباق با رزومه خود، مرتب نماید.

 

ارسال هوشمند فرصتهای شغلی پیشنهادی

با توجه به درخواست کارجو در پنل مدیریت کارجویان در سامانه کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، روزانه، هفتگی یا ماهیانه، فرصت های شغلی مرتبط با درخواست شما را برای شما از طریق ایمیل ارسال می‌کند. معیار ارسال این موقعیت‌ های شغلی، علاقمندی‌ های هر فرد و نیز میزان انطباق با رزومه‌ اوست. لیست کامل این فرصت‌های شغلی پیشنهادی، در پنل کاربری کارجویان موجود است. در تصویر زیر تنظیمات سیستم اطلاع رسانی هوشمند به کارجو هنگام ثبت شغل جدید در سایت استخدام کامپیوتر جابز ار مشاهدا می نمایید.

ارسال هوشمند فرصتهای شغلی پیشنهادی  با توجه به درخواست کارجو در پنل مدیریت کارجویان در سامانه کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، روزانه، هفتگی یا ماهیانه

ارائه بستر اطلاع رسانی گسترده و سریع

استفاده خلاقانه از ظرفیت شبکه های اجتماعی که بستر ساده تر و گسترده تری برای اطلاع رسانی است، کامپیوتر جابز را قادر ساخته است تا سریع ترین زمان ممکن برای اطلاع رسانی یک فرصت شغلی را برای کارفرمایان گرامی فراهم سازد.

این کاریابی اینترنتی تخصصی با امکان ثبت اخبار دعوت به همکاری نیروی برنامه نویس و مهندس IT و کارشناس شبکه و طراح گرافیست و ... در وب سایت اینترنتی و تلگرام و اینستاگرام و ارسال گسترده اطلاعیه های جذب نیرو در شبکه های مختلف مجازی در سطح اینترنت به جستجوکنندگان شغل کمک می کند سریع تر بتوانند فرصت کاری مورد علاقه خود را با توجه به تخصص تحصیلات دانشگاهی پیدا نمایید.

اینستاگرام سایت استخدام و آگهی کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز https://www.instagram.com/computerjobs.ir اینستاگرام کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز: https://www.instagram.com/computerjobs.ir

گفتگوی آنلاین از طریق کانال تلگرام سایت استخدام و کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز https://tm.me/ComputerJobs کانال تلگرام کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز: https://telegram.me/ComputerJobs

گفتگوی آنلاین واتس اپ با کار کارشناسان پشتیبانی WhatsApp و ارسال آگهی استخدام به کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp

برای گفتگوی زنده با کارشناسان پشتیبانی وب سایت استخدام اینترنتی کامپیوتر جابز و پرسش و پاسخ آنلاین درباره نحوه ثبت آگهی و رزومه شغلی و ... می توانید با اپلیکیشن واتس اپ که لینک آن در بالا قرار داده شده است، استفاده نمایید.

در صورت نیاز از طریق تماس مستقیم با شماره موبایل 09193388292 نیز می توانید سوالات خود را از کاریابی ویژه مشاغل کامپیوتری داشته باشید.


برای کسب مشاوره در امر تبلیغات خدمات و محصولات خود نیز می توانید از طریق شماره تلفن 88176594 021 و یا مستقیما با شماره 09193388292 و ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با کارشناسان وب سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی و شبکه، برنامه نویسی و سایر رشته های کامپیوتری با ما در ارتباط باشید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟