درباره ما

معرفی سامانه کاریابی کامپیوتر جابز

کامپیوتر جابز، سایت تخصصی آگهی های استخدامی فناوری اطلاعات (آی تی IT)، نیروی برنامه نویس، مهندسی شبکه و کارشناس نرم افزار و سخت افزار و سایر علوم کامپیوتری است که به صورت سامانه ای هوشمند، به روزترین پایگاه اطلاع رسانی در زمینه مشاغل ویژه کامپیوتر می باشد.

کاریابی آنلاین مخصوص رشته های کامپیوتری، به کارجویان در یافتن شغل مورد علاقه و ایجاد سوابق شغلی و ساخت رزومه آنلاین یاری می دهد و کارفرمایان را برای پیداکردن نیروی کار متناسب با نیاز شان به شیوه های مختلف از جمله جستجو در رزومه های و ثبت آگهی رایگان جذب نیرو کمک می کند.

این مجموعه وابسته به شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان می باشد.

درباره کامپیوتر جابز، سایت کاریابی و استخدام مخصوص رشته های کامپیوتر، آی تی IT، شبکه و برنامه نویسی


 امکانات سایت کاریابی کامپیوتر جابز برای کارجویان

وبسایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز امکاناتی نظیر ساخت رزومه آنلاین و جستجوی شغل متناسب با تخصص کارجو و اطلاع رسانی ایمیلی روزانه یا هفتگی از جدیدترین مشاغل بازار کار فناوری اطلاعات و شبکه و برنامه نویسی را برای متقاضیان کار در حوزه کامپیوتر را فراهم می آورد.

 

امکانات سایت آنلاین کامپیوتر جابز برای کارفرمایان

ثبت آگهی رایگان اینترنتی با امکان جستجوی هوشمند کارجویان متناسب با نیاز شان به همراه مشاهده فهرست کوتاه متقاضیان کار به همراه رزومه و سوابق شغلی شان از جمله برخی از امکانات سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز برای کارفرمایان حوزه آی تی IT، مهندسی شبکه و نیروی برنامه نویسی و سایر علوم مختلف کامپیوتری می باشد. برخی از امکانات برجسه این سامانه به شرح زیر است.

 

ارائه بستر اطلاع رسانی گسترده و سریع

استفاده خلاقانه از ظرفیت شبکه های اجتماعی که بستر ساده تر و گسترده تری برای اطلاع رسانی است، کامپیوتر جابز را قادر ساخته است تا سریع ترین زمان ممکن برای اطلاع رسانی یک فرصت شغلی را برای کارفرمایان گرامی فراهم سازد.

این کاریابی اینترنتی تخصصی با امکان ثبت اخبار دعوت به همکاری نیروی برنامه نویس و مهندس IT و کارشناس شبکه و طراح گرافیست و ... در وب سایت اینترنتی و تلگرام و اینستاگرام و ارسال گسترده اطلاعیه های جذب نیرو در شبکه های مختلف مجازی در سطح اینترنت به جستجوکنندگان شغل کمک می کند سریع تر بتوانند فرصت کاری مورد علاقه خود را با توجه به تخصص تحصیلات دانشگاهی پیدا نمایید.

اینستاگرام سایت استخدام و آگهی کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز https://www.instagram.com/computerjobs.ir اینستاگرام کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز: https://www.instagram.com/computerjobs.ir

گفتگوی آنلاین از طریق کانال تلگرام سایت استخدام و کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز https://tm.me/ComputerJobs کانال تلگرام کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز: https://telegram.me/ComputerJobs

گفتگوی آنلاین واتس اپ با کار کارشناسان پشتیبانی WhatsApp و ارسال آگهی استخدام به کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp

برای گفتگوی زنده با کارشناسان پشتیبانی وب سایت استخدام اینترنتی کامپیوتر جابز و پرسش و پاسخ آنلاین درباره نحوه ثبت آگهی و رزومه شغلی و ... می توانید با اپلیکیشن واتس اپ که لینک آن در بالا قرار داده شده است، استفاده نمایید.

در صورت نیاز از طریق تماس مستقیم با شماره موبایل 09193388292 نیز می توانید سوالات خود را از کاریابی ویژه مشاغل کامپیوتری داشته باشید.

 

رزومه ‌ساز آنلاین برای ایجاد سابقه شغلی با امکان ارائه اطلاعات تکمیلی

آپلود و بارگذاری رزومه شخصی: شما می توانید علاوه بر رزومه ایجاد شده به صورت آنلاین در سایت کامپیوتر جابز، رزومه شخصی خود را نیز در سایت بارگذاری نمایید. به یاد داشته باشید که این رزومه پس از رزومه کامپیوتر جابز به کارفرمایان در شرکت ها و سازمانها نمایش داده می شود. لذا لازم است حتما رزومه سایت کامپیوتر جابز شما کامل و دقیق پر شود.

online create resume رزومه ‌ساز آنلاین برای ایجاد سابقه شغلی با امکان ارائه اطلاعات تکمیلی

قرار دادن لینک نمونه کار: افرادی که در زمینه های طراحی سایت، اپلیکیشن و برنامه نویسی، گرافیک، انیمیشن، بازی و گیم و ... کار می کنند، بهتر است نمونه کارهای خود را به کارفرمایان در سازمان ها و شرکتهای متقاضی ارائه نمایند. این نمونه کارها باعث می شود شانس استخدام خود را افزایش دهید.

معرفی صوتی و تصویری خود: سامانه کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز امکان منحصر بفردی ارائه نموده است تا در قالب یک فایل صوتی یا ویدئویی (تصویری) چند دقیقه‌ای، خود را به کارفرما معرفی کنید. در این معرفی صوتی تصویری (ویدئویی) به مواردی اشاره کنید که در رزومه شما قابل مشاهده نیست یا کمرنگ باشد و اینکه نکاتی که کارفرما را نسبت به استخدام شما تشویق نماید.

جستجوی فرصت‌ های شغلی به کمک سیستم هوشمند انطباق

آگاهی از فرصت‌ های شغلی معتبرترین سازمان‌ ها و شرکتهای دولتی و خصوصی، امکان جستجوی هوشمندانه بر روی آن‌ ها و نیز ارسال رزومه برای هر یک از این فرصت های شغلی، یکی از ویژگی های مهم سامانه کاریابی تخصصی و آنلاین کامپیوتر جابز می باشد. به کمک سیستم هوشمند انطباق، کارجو پیش از ارسال رزومه دقیقا مطلع خواهد شد که رزومه‌ اش با هر موقعیت شغلی چه میزان انطباق دارد. حتی می‌تواند تمام موقعیت‌ های شغلی را بر اساس میزان انطباق با رزومه خود، مرتب نماید.

 

ارسال هوشمند فرصتهای شغلی پیشنهادی

با توجه به درخواست کارجو در پنل مدیریت کارجویان در سامانه کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، روزانه، هفتگی یا ماهیانه، فرصت های شغلی مرتبط با درخواست شما را برای شما از طریق ایمیل ارسال می‌کند. معیار ارسال این موقعیت‌ های شغلی، علاقمندی‌ های هر فرد و نیز میزان انطباق با رزومه‌ اوست. لیست کامل این فرصت‌های شغلی پیشنهادی، در پنل کاربری کارجویان موجود است.

آگاهی از فرصت‌ های شغلی معتبرترین سازمان‌ ها و شرکتهای دولتی و خصوصی، امکان جستجوی هوشمندانه بر روی آن‌ ها و نیز ارسال رزومه

 

پایگاه اطلاع رسانی کارفرمایان و کارجویان علوم کامپیوتری

سامانه کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی کارجویان و کارفرمایان در حوزه اشتغال و استخدام رشته های مختلف علوم کامپیوتری، مهندسان فناوری اطلاعات IT، کارشناسان شبکه و نیروی متخصص برنامه نویس می باشد. ما بانک جامع اطلاعات استخدامی از کارجویان و کارفرمایان علوم کامپیوتری ایجاد کرده ایم تا مدیران آی تی و صاحبان کسب و کار به راحتی و سریع تر از هر زمانی بتوانند نیروی مورد نیاز و متناسب با درخواست خود را از بین کارشناسان متخصص حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، شبکه و برنامه نویس پیدا نمایند. ما ارتباط و دسترسی بین کارفرما و کارجو را ساده تر و سریعتر کرده ایم.

 

تبلیغات در حوزه فناوری اطلاعات و تجهیزات کامپیوتری

سایت تخصصی کامپیوتر جابز به صاحبان کسب و کار ها و استارت آپ های جدید کمک می کند تا محصول یا خدمات خود را تخصصی تر و سریع تر به مخاطبان دنیای فناوری اطلاعات و برنامه نویسان کامپیوتری و مهندسان شبکه و ... معرفی کنند و به نوعی تبلیغات و آگهی های خود را در سایت تخصصی این کار ثبت کنند و این امر زمینه ساز رونق بیشتر کسب و کار شرکت و سازمان شان خواهد بود. ما خدمات نوین اطلاع رسانی و تبلیغات در بستر فضای مجازی و اینترنت را با هزینه ای بسیار اندک برای متقاضیان کسب و کارها و مشاغل کامپیوتری فراهم می کنیم.

ما ساده ترین بستر برای ارتباط سریع بین مدیران فناوری اطاعات با کارشناسان شبکه، مهندسان آی تی و برنامه نویسان را فراهم نموده ایم.

نظرات (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

این سایت شما کمی پیچیده است نیست؟ بنده با موبایل وارد سایت شده ام و تقریبا یک ساعت وقت گذاشتم آخرم نتونستم یه آگهی استخدام نیرو ثبت کنم

This comment was minimized by the moderator on the site

با دروود
برای ثبت آگهی استخدام نیرو ابتدا باید به عنوان کارفرما ثبت نام نمایید.
سپس از منوی کارفرما در قسمت بالایی سایت، که در حالت موبایل با سه عدد خط تیره در قسمت سمت چپ و بالای سایت نشان داده می شود، گزینه پنل مدیریت کارفرما را کلیک نمایید.
ایتدا باید یک کسب و کار ایجاد کنید و سپس ثبت شغل جدید، و منظور از شغل جدید در اینجا همان آگهی استخدام...

با دروود
برای ثبت آگهی استخدام نیرو ابتدا باید به عنوان کارفرما ثبت نام نمایید.
سپس از منوی کارفرما در قسمت بالایی سایت، که در حالت موبایل با سه عدد خط تیره در قسمت سمت چپ و بالای سایت نشان داده می شود، گزینه پنل مدیریت کارفرما را کلیک نمایید.
ایتدا باید یک کسب و کار ایجاد کنید و سپس ثبت شغل جدید، و منظور از شغل جدید در اینجا همان آگهی استخدام است.
با سپاس
مدیریت سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز

ادامه مطلب
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟