نمونه متن آگهی استخدام کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر

نمونه متن آگهی استخدام کارشناس فروش تجهیزات شبکه Network و سرور Server کامپیوتر را که از سوی یک شرکت معتبر فعال در حوزه قطعات سخت افزار کامپیوتری در سایت مشاغل کامپیوتر به ثبت رسیده است برای آشنایی کارفرمایان محترم با چگونگی درج اطلاعیه جذب نیروی فروش در این حوزه

 

آگهی استخدام کارشناس فروش قطعات شبکه و سرور کامپیوتر

در ابتدا و پس از نوشتن عنوان آگهی استخدام شرح موقعیت شغلی را می نویسید و نیازمندی خود به نیروی کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر را مانند متن زیر اعلام می دارید.

یک شرکت معتبر فعال در زمینه تامین قطعات سخت افزار و انواع کامپیوترها و ارائه سرویس های مربوط به آن از مشاوره گرفته تا پیاده سازی و پشتیبانی، به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر تهران، کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر داری تحصیلات در رشته های مرتبط با کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT و نیز برخوردار از سابقه کار مرتبط استخدام می نماید.

نمونه متن آگهی استخدام کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر

نمونه تخصص های لازم برای استخدام کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور

اگر می خواهید نیرویی به عنوان کارشناس فروش تجهیزات و سخت افزار شبکه و سرور برای شرکت خود استخدام نمایید، بایستی در متن آگهی استخدامی خود مهارت هایی که یک نیروی فروش در این حوزه باید داشته باشد را ذکر نمایید. در زیر نمونه هایی از تخصص هایی که برای جذب یک متخصص فروش قطعات شبکه و Server از اهمیت بالاتری برخوردارند را مشاهده می کنید.

کارشناس فروش آشنا به تجهیزات شبکه Cisco و Server
آشنایی با سخت افزار و قطعات کامپیوتر و تجهیزات شبکه های کامپیوتری
دارای تجربه و سابقه مشاوره و فروش سازمانی
تسلط به مشاوره و فروش انواع سوئیچ و سرور
دارای حداقل دو سال سابقه فروش سازمانی
مسلط به آفیس و اینترنت
دارای  تسلط کامل به فرایندهای فروش و بازاریابی
آشنا به مفاهیم CRM و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان
توانمندی در ارائه مشاوره فنی به مشتریان

نمونه تخصص های لازم برای استخدام کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور

ویژگی های شخصیتی جهت استخدام نیروی فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر

شما به عنوان کارفرما برای استخدام نمودن کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر علاوه بر مهارت های تخصصی که باید برای این فرصت شغلی در نظر بگیرید باید ویژگی های شخصیتی لازم برای همکاریتان با متقاضی این شغل را ذکر کنید. در زیر نمونه هایی از این قابلیت های فردی را مشاهده می نمایید.

با انگیزه، هدف محور، مصمم، پیگیر و دارای پشتکار
دارای فن بیان مناسب و دایره لغات گسترده
دارای روابط عمومی و هوش اجتماعی بالا همچنین روحیه کار تیمی
دقیق، مسئولیت پذیر و منظم
توانایی انجام کار تیمی
توانایی ایجاد ارتباط موثر با مشتری

ویژگی های شخصیتی جهت استخدام نیروی فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر

مزایای شرکت شما برای کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر

می توانید در متن آگهی استخدام مزایایی که همکاری با شرکت شما برای کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر دارد را بنویسید، به عنوان مثال حقوق بالا با پورسانت و مزایای مالی دیگر، بیمه تکمیلی، کار در محیط صمیمی، دسترسی سریع به مترو و ... از جزو مزایای کار محسوب می شود و می توان به آنها اشاره کرد.

 

کارفرمایان محترمی که به دنبال استخدام کارشناس فروش تجهیزات شبکه و سرور کامپیوتر می باشند می توانند با عضویت در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز از بخش ثبت نام کارفرما هم آگهی استخدامی خود را ثبت نمایند و هم اینکه از بانک اطلاعاتی قدرتمند رزومه های کارجویانی که به دنبال کار در حوزه فروش قطعات شبکه و سرور در انواع شغلی مختلف اعم از تمام وقت، پاره وقت، دورکاری، پروژه ای و کارآموزی هستند را جستجو نمایند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟