سایت ثبت نام کارآموزی دانشجویی و دوره کارورزی دانشگاه

سایت ثبت نام کارآموزی دانشجویی و دوره کارورزی دانشگاه برای کسانی که می خواهند به عنوان کارآموز مهارت های لازم برای ورود به بازار کار مشاغل کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT را کسب کنند.

 

دوره کارورزی دانشگاه چگونه است؟

در رشته های مختلفی دانشگاهی واحدی به نام کارآموزی وجود دارد که خیلی از دانشجویان باید برای فارغ التحصیل شدن این واحد درسی را پاس کنند. این گروه از دانشجویان به پیشنهاد استاد راهنما و یا انتخاب خودشان شرکتی را برای گذراندن دوره کارورزی انتخاب می کنند و پس از گذراندن آن گزارش دوره کارآموزی و گواهی اخذ شده از مرکز، شرکت یا سازمان محل کارآموزی را به دانشگاه تحویل می دهند.

سایت ثبت نام کارآموزی دانشجویی

عموماً یافتن محل کارورزی متناسب با شرایط و رشته برای همه دانشجویان کار ساده ای نیست و یکی از دغدغه های دوران دانشجویی است. به منظور آسان نمودن و سرعت بخشیدن به فرآیند کارآموزی دانشجویان سایت کاریابی اینترنتی  کامپیوتر جابز همه روزه جدیدترین آگهی های کارآموزی دانشجویی که از جانب کارفرمایان به ثبت می رسد را منتشر نموده تا دانشجویان بتوانند بهترین محل را جهت سپری کردن دوره کارورزی خود انتخاب کنند.

دانشجویان در حال تحصیل در رشته های دانشگاهی مرتبط با مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT برای انتخاب دوره کارآموزی دانشجویی باید ابتدا در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر از طریق منوی کارجو مطابق شکل زیر ثبت نام نمایند.

سایت ثبت نام کارآموزی دانشجویی

تکمیل فرم درخواست دوره کارآموزی دانشگاه

پس از انجام مرحله ثبت نام نیاز است تا دانشجوی متقاضی کارآموزی یک رزومه در سایت کامپیوتر جابز که همان درخواست دوره کارآموزی است را برای خود ایجاد نماید. برای این کار باید در پنل کاربری که در اختیار او قرار خواهد گرفت از بخش آیتم های من، گزینه رزومه من را انتخاب نموده و در صفحه بعد بر روی افزودن رزومه کلیک کند تا وارد صفحه فرم درخواست دوره کارآموزی دانشگاه شود و درخواست گذراندن دوره کارآموزی خود را بدهد. برای تکمیل فرم کافی است تا عنوان تخصصی که مرتبط با رشته تحصیلی دانشجو می باشد و طی هماهنگی با دانشگاه و استاد راهنما به عنوان واحد دوره کارآموزی انتخاب شده است را وارد نماید، مجموعه شغل و زیرمجموعه آن را به درستی برگزیند و نوع شغل را نیز کارآموزی انتخاب کند. پس از تکمیل اطلاعات در فرم درخواست دوره کارورزی دانشگاه، رزومه را ذخیره نموده تا جهت مشاهده کارفرمایان در سایت کامپیوتر جابز قرار گیرد.

تکمیل فرم درخواست دوره کارآموزی دانشگاه

با انجام فرآیند فوق دانشجویان می توانند واحد کارورزی خود را در بهترین شرکت ها بگذرانند و امکان استخدام شدن در بازار کار کامپیوتر و آی تی را نیز پس از اخذ مدرک تحصیلی داشته باشند.

 

 دوره کارآموزی برای ورود به بازار کار مشاغل کامپیوتر

 علاوه بر اینکه دانشجویان می توانند برای کارآموزی دانشجویی و دوره کارورزی دانشگاه در سایت آگهی استخدام کامپیوتر جابز ثبت نام کنند، متقاضیان کار که تازه فارغ التحصیل شده اند نیز می توانند برای کسب مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار مشاغل کامپیوتر و IT در سایت کاریابی آنلاین ComputerJobs ثبت نام کنند و با تکمیل اطلاعات و رزومه خود کارفرمایان بسیاری که از سایت دیدن می کنند را نسبت به آمادگی خود برای حضور در فرصت های شغلی موجود در رشته های کامپیوتری آگاه سازید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟