اطلاع رسانی هوشمند به کارجو هنگام ثبت شغل جدید

جدیدترین اخبار استخدامی رشته های فناوری اطلاعات، مهندسی شبکه و برنامه نویسی و طراحی و سایر علوم کامپیوتری را، رایگان از طریق ایمیل و پیامک دریافت کنید.

برای دریافت روزانه، هفتگی یا ماهانه فرصت های شغلی متناسب با تخصص شما می توانید حتی بدون ثبت نام در سایت، از طریق لینک دریافت اطلاعیه های شغلی، از این امکان جذاب سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز بهره مند شوید.

معرفی سیستم جامع اطلاع رسانی هوشمند به کارجو

هنگام ثبت شغل جدید و همزمان با درج مشاغل کارفرما که مرتبط با تخصص متقاضی کار می باشد، از طریق ایمیل و پنل کاربری و مدیریت جویای کار در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل فناوری اطلاعات IT، مهندسان شبکه، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و سایر رشته های علوم مختلف کامپیوتری به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه، که تمامی این خدمات رایگان می باشد.

آشنایی با سیستم اطلاع رسانی هوشمند به کارجو هنگام ثبت شغل جدید

شاید برای همه جویندگان کار جالب ترین نکته در رابطه وب سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز این باشد که دیگر نیاز نیست برای اطلاع از جدیدترین اخبار استخدام مرتبط با رشته تحصیلی خود، حتما عضو کانالهای تلگرامی، اپلیکیشن های موبایل در رابطه با استخدام، سایتهای اینترنتی کاریابی و ... باشند. فقط کافیست در سایت کاریابی مخصوص رشته های فناوری اطلاعات و برنامه نویسی و مهندسی شبکه کامپیوتر جابز، در بخش شغل، اطلاعیه شغل را مانند تصویر زیر برای خود فعال نمایند.

 اطلاع رسانی هوشمند به کارجو هنگام ثبت شغل جدید در سایت کاریابی کامپیوتر جابز

راهنمایی درباره تنظیمات اطلاع رسانی هوشمند آگهی های استخدامی در سایت کامپیوتر جابز

در تصویر زیر می توانید راهنمایی درباره تنظیمات اطلاع رسانی هوشمند به کارجو هنگام ثبت شغل جدید را در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، مخصوص رشته های آی تی، برنامه نویسی، شبکه و طراحی را مشاهده بفرمایید. این اطلاعیه های جدیدترن خبرهای استخدامی رشته های علوم کامپیوتری می تواند به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه تنظیم گردد و کلیه این خدمات سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز رایگان است.

تنظیمات اطلاع رسانی هوشمند به کارجو هنگام ثبت شغل جدید را در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، مخصوص رشته های آی تی، برنامه نویسی، شبکه و طراحی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟