راهنمای ثبت آگهی

راهنمایی درباره چگونگی ثبت آگهی استخدام در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز

برای ثبت آگهی استخدام در وب سایت، ابتدا باید به عنوان کارفرما یا (Job Emplooyer) در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی، شبکه و برنامه نویسان، ثبت نام نمایید و پس از ثبت نام به صورت خودکار به پنل مدیریت کارفرمایان هدایت می گردید و در آنجا می توانید آگهی استخدامی رایگان یا طلایی (فوری) و ویژه خود را درج نمایید.

پس از ثبت نام در سایت کاریابی کامپیوتر جابز، می توانید یکی از پکیج های کارفرمایی که شامل پکیج رایگان، یک ماهه، سه ماهه و یکساله می باشند را انتخاب نمایید. فرق بزرگ پکیج رایگان با بقیه در این است که کارفرما قادر به جستجوی رزومه کارجو نخواهد بود. ولی می تواند 3 عدد آگهی استخدام ثبت نماید و لیست کارجویانی را که برای این آگهی، رزومه ارسال کرده اند را ببیند و رزومه شان را مشاهده نمایند و با آنها از طریق پیام رسان پنل مدیریت کارفرمایی در ارتباط باشد.

 راهنمای کار با سایت کامپیوتر جابز برای کارفرمایان، کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا باید به عنوان کارفرما در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی، شبکه و برنامه نویسان، ثبت نام نماید

چگونگی ثبت آگهی استخدام توسط کارفرما در سایت

کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا می بایست شرکت، سازمان یا مجموعه خود را ابتدا در سایت معرفی کند و از گزینه کسب و کار جدید می تواند این کار را انجام دهد. پس از اینکه کارفرما کسب و کار خود را معرفی کرد می تواند شغل جدید را به عنوان آگهی استخدام در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ثبت نماید. مانند تصویر زیر که در قسمت بالایی کنترل پنل مدیریت کارفرمایان قابل مشاهده است.

چگونگی ثبت آگهی استخدام توسط کارفرما در سایت  کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا می بایست شرکت، سازمان یا مجموعه خود را ابتدا در سایت معرفی کند

 آگهی شما می تواند رایگان باشد و یا اگر مایلید که کسب و کار شما یا آگهی استخدام شما در بالاترین قسمت لیست کسب و کارها یا لیست آگهی های استخدامی قرار گیرد، باید کسب و کار یا آگهی خود را طلایی یا ویژه نمایید و برای اینکار نیاز است که یکی از پکیج های کارفرمایی که در قالب های زمانی یک ماهه تا یکساله ارائه می گردد را تهیه نمایید.
 

راهنمای کامل کار با سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز برای کارفرمایان

مشاهده لیست پکیج های کارفرمایی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟