دوره آموزش کاربردی و تخصصی ۵G Towards اینترنت اشیاء

نوشته شده توسط

اولین دوره آموزش کاربردی و تخصصی ۵G Towards در مرکز نوآوری اینترنت اشیاء ایوتیک

مهلت ارسال رزومه ها جهت تایید ادامه ی فرآیند ثبت نام ششم مرداد ماه است.

 

معرفی اولین دوره آموزش کاربردی و تخصصی ۵G Towards اینترنت اشیاء

مرکز نوآوری اینترنت اشیاء ایوتیک پس از برگزاری موفق دوره مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء، امسال نیز مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء برگزار می‌کند و قصد دارد افراد مستعد و علاقمند به  ورود به بازار کار و یا کارآفرینی در حوزه IoT را با ارایه آموزش‌های تخصصی و کاربردی در این مسیر نوین همراهی کند.

به رسم هر ساله و برگزاری مدرسه تابستانی آیوتیک امسال هم در خدمت علاقمندان خواهیم بود اما سعی کردیم متفاوت از قبل و متمایز از دوره های پیشین تابستان امسال را با هم پیش ببریم. البته این دوره با توجه به شرایط کنونی و حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان بصورت آنلاین برگزار می شود و صرفا کارگاه ها و مباحث عملی با رعایت پروتکل های بهداشتی لازم بصورت حضوری خواهند بود.

در مدرسه تابستانی امسال آیوتیک فقط اینترنت اشیاء نمی آموزید شما در این دوره برای اولین بار دانش لازم در زمینه یک زیرساخت مهم و اساسی که می تواند سرعت شکل گیری هوشمندسازی را جوامع متحول کند کسب می کنید:

درست حدس زدید.

 

فناوری ۵G

در مدرسه تابستانی امسال با هدف آشنایی دانشجویان و فارغ­التحصیلان جوان دانشگاه­‌های مهندسی در کشور با واقعیت بازار در صنعت مخابرات در ۵ سال آتی و دنیای  اینترنت اشیاء و هوشمندسازی و همچنین آموزش و ترویج مباحث عملیاتی و نیازهای فناورانه با هدف آماده سازی نیروهای جوان و مستعد جهت ورود به بخش های مرتبط صنعت کشور طراحی شده است. با توجه به اینکه شروع مباحث آشنایی زیرساخت فناوری ۵G است بنابراین عنوان دوره ۵G Towards شد اما مثل هر سال در مدرسه تابستانی آیوتیک شما آموزش های لازم برای ورود به دنیای IoT را خواهید دید.

 

ویژگی‌های دوره آموزش کاربردی و تخصصی ۵G Towards اینترنت اشیاء

بهره مندی از اساتید و مربیان صاحب نام و متخصص در زمینه اینترنت اشیاء
برگزاری کارگاه های آموزشی در کنار مباحث تئوری
انجام پروژه عملی در طول دوره توسط شرکت کنندگان
بررسی کاربردهای مطرح این موضوع در بازار ایران
منتورینگ پروژه های شرکت کنندگان

در صورت اتمام موفق این دوره و کسب امتیاز لازم در مرحله پروژه پایانی، فرصت استثنایی ورود به شتابدهی و سرمایه گذاری برای تهیه MVP برای واجدین شرایطی که بدنبال کسب و کار خود در بخش‌های مختلف IoT هستند، مهیاست.

در این دوره اساتید متخصص، استارتاپ‌ها، فعالین صنعت و مرکز نوآوری آیوتیک در کنار شما هستند تا با خلاقیت ذهنی خود اینترنت اشیاء را به واقعیت تبدیل کنید.

 

نحوه برگزاری دوره آموزشی ۵G Towards اینترنت اشیاء

تاکید می‌شود، با توجه به شرایط ویژه‌ی ناشی از اپیدمی کرونا در کشور، اهمیت و ضرورت حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان دوره، همه مباحث دوره بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و صرفا مباحث کارگاهی و عملی که با توجه به شرایط خاص امروز جامعه محدود به ۳۰ ساعت شده است، با رعایت کامل موارد و پروتکل‌ های بهداشتی (الزام استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، ضدعفونی سالن برگزاری و تمام تجهیزات و ...) بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

پذیرش این دوره بسیار محدود است

پذیرفته شدگان دوره ۱۰۰ ساعت آموزش شامل مباحث تئوری، عملی و مهارت­های نرم زیرنظر اساتید و مربیان بنام فعال در زمینه اینترنت اشیاء و فناوری ۵G را می گذرانند و در صورت ارایه موفق پروژه عملی در پایان دوره مدرک به آنها اعطا خواهد شد.

این دوره با حمایت و همراهی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات برگزار می شود و پذیرفته شدگان از بورسیه این دانشکده برای گذراندن دوره بهره مند می شوند.
اما یک خبر خوب

چنانچه پروژه های نهایی از نظر اساتید دوره قابل دفاع و قابل تجاری سازی باشد امکان ورود به شتابدهی و سرمایه گذاری برای تولید MVP برای شرکت کنندگان مهیاست.

 

چطور ثبت نام کنم؟

پس همین الان رزومه خودتان را برای ما به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید و به دوستانتان هم اطلاع دهید.

ما پس از بررسی رزومه شما با شما تماس می گیریم و اطلاعات کامل دوره را در اختیارتان قرار می دهیم.

اطلاعات تکميلي

  • نام آموزشگاه: مرکز نوآوری اینترنت اشیاء آیوتیک
  • مدت دوره: ساعت
  • هزینه دوره: تومان
  • تلفن تماس: 09105929791
  • آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • وب سایت: iotic.ir/events/summer-school
  • آدرس محل: تهران
خواندن 473 دفعه
مرکز نوآوری اینترنت اشیاء ایوتیک

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظر دادن