نیروی آماده به کار

راهنمایی درباره ثبت رزومه و اطلاعات تماس به صورت نیروی آماده به کار فوری (پروژه ای دورکاری یا حضوری)

 

شخص "آماده به کار فوری" در حوزه کامپیوتر، شبکه، طراحی و گرافیست و برنامه نویسی چه شخصی است؟

نیروی آماده به کار فوری (Ready To Work Job Seeker) در عرف مشاغل علوم کامپیوتری شخصی است که که به اصطلاح برای خودش کار می کند، یعنی کارهای از جنس پروژه، دورکاری، ساعتی و خورده کاری را به صورت پاره وقت، حضوری یا از راه دور برای کارفرمایان انجام می دهد. معمولا اینگونه اشخاص دارای تبحر و تجربه کاری خوبی در زمینه حرفه خود هستند و از لحاظ دانش انجام کار در رتبه بالایی قرار دارند.

کارفرمایانی که به دنبال نیروی آماده به کار فوری هستند صفحه راهنمای کار با سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز برای کارفرمایان سایت کامپیوتر جابز را مشاهده نمایند.

متخصصان دورکار می توانند در حوزه های طراحی وب سایت، برنامه نویسی، گرافیست و انیمیشن ساز، مهندسی شبکه، رشته های نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر همچنین در حوزه فناوری اطلاعات IT & ICT و شاخه های مرتبط با این موارد، در سامانه کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز به ثبت رزومه و اطلاعات تماس خود نمایند تا به راحتی در دسترس کارفرمایان متقاضی انجام کارهای فوری و در لحظه، قرار داشته باشند.

 شخص "آماده به کار فوری" در حوزه کامپیوتر، شبکه، طراحی و گرافیست و برنامه نویسی چه شخصی است؟

چه کسانی خود را نیروی آماده به کار فوری می نامند؟

همانطور که گفتیم شخص آماده به کار فوری (Ready To Work Job Seeker) کسی است که آزاد کار است و تقریبا شما دارای هر مهارت و تخصصی که باشید می توانید به صورت آزادکاری فعالیت کنید و در واقع شخص آماده به کار فوری نیز به کسی اطلاق می شود که به صورت پروژه ای و برای خود کار می کند. او در حقیقت به عنوان رئیس خود کار می کند. یک نیروی آماده به کار فوری، منوی خدمات، قیمت ها و بازار هدفش را خودش تنظیم می کند. در جایی استخدام دائمی نیست و یا اگر چنین است، وقت آزاد برای انجام پروژه های راه دور یا حضوری را در قالب کار ساعتی یا هر نوع دیگر را داراست.

مزایایی که یک نیروی اماده به کار فوری بهره مند است

برای خود کار می کنید و هیچ رئیسی بالای سر شما نیست.
نیاز به دادن هزینه برای مکان خاصی برای قبول کار ندارید و در منزل نیز می توانید به انجام آن بپردازید.
بین پیشنهادات و کارفرمایان مختلف حق انتخاب دارید.
بازار کار به صورت نیروی آماده به کار رقابتی است و نیاز به این نیروهای دورکار قابل اعتماد و با کیفیت و حرفه ای، همیشه وجود دارد.
می توانید در هر زمان و مکانی که دوست دارید کار کنید.
درآمد یک نیروی (Ready To Work Job Seeker) یا همان جاب سیکر آماده با کار، بستگی به میزان فعالیت خودش دارد و می‌تواند با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید و از همتایان خود که در استخدام شرکت ها هستند با سرعت بسیار بالایی، پیشی بگیرید.

نحوه ثبت رزومه و آگهی نیروی اماده به کار فوری در سایت کامپیوتر جابز به چه شکل است؟

نحوه ثبت رزومه و سابقه کاری نیروی های آماده به کار فوری در سایت کاریابی تخصصی مشاغل رشته های آی تی IT و شبکه و برنامه نویس کامپیوتر جابز با دیگر کارجویان هیچ فرقی نمی کند فقط می بایست در نوع شغلی که می تواند در آن فعالیت داشته باشد، گزینه پروژه ای را انتخاب کند مانند تصویر زیر. این گزینه در فرم ثبت نام رزومه و در مراحل ابتدایی ورود اطلاعات از شما پرسیده می شود. در سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز، حتی با پکیج رایگان و اولیه، کارجو قادر است بدون صرف هیچ گونه هزینه ای، به صورت کاملا مجانی دو عدد رزومه برای خود ایجاد کند که یکی از اینها قاعدتا می تواند برای انجام کارهای فوری و پروژه ای مورد استفاده قرار گیرد. بودن در لیست رزومه اشخاصی که کارهای پروژه ای انجام می دهند می تواند شانس شما را در هنگام جستجوی کارفرمایان در بانک رزومه های بالاتر ببرد.

http://computerjobs.ir/images/ready_job_seeker.jpg
 

رزومه طلایی (فوری) به چه معناست؟

رزومه طلایی (فوری) رزومه ایست که در صدر رزومه ها برای نمایش به کارفرمایان نشان داده می شود و شانس دیده شدن برای کارفرما در حوزه تخصصی کارجو را به حدود 100 درصد می رساند و در نتیجه مدت زمان استخدام فرد را بسیار کوتاه می کند و شاید ظرف یک یا دو روز لیستی از پیشنهاد کاری بالایی از طرف کارفرمایان دریافت نماید.

رزومه ویژه به چه معناست؟

رزومه ویژه رزومه ایست که در همانند رزومه طلایی در صدر رزومه ها برای نمایش به کارفرمایان نشان داده می شود ولی بعد از نشان داده شدن لیست رزومه های طلایی و در این مورد هم شانس دیده شدن برای کارفرما در حوزه تخصصی کارجو را به حدود 80 درصد می رساند و در نتیجه مدت زمان استخدام فرد را بسیار کوتاه می کند و شاید ظرف دو تا سه روز لیستی از پیشنهاد کاری بالایی از طرف کارفرمایان دریافت نماید.

معرفی انواع پکیج های کارجویان در سایت کامپیوتر جابز

پکیج رایگان کارجویان

در این پکیج کارجو قادر است به تعداد 1 عدد رزومه برای خود ایجاد کند که قاعدتا برای کسانی که توانایی کار به صورت نیروی آماده به کار فوری را نیز دارند، می تواند مفید باشد چرا که می توانند رزومه و سابقه شغلی برای خود ایجاد کنند.

مدت زمان استفاده از پکیج رایگان کارجویی 365 روز یا یک سال است و کارجو می تواند به تعداد 5 شغل یا آگهی استخدامی را تایید کند که در این صورت، رزومه و اطلاعات کاری اش بصورت خودکار برای کارفرما فرستاده می شود تا مورد بررسی قرار دهد.

در پکیج رایگان کارجویی، کارجو فقط قادر نیست رزومه خود را به صورت رزومه طلایی (فوری) یا در قالب سابقه شغلی ویژه (در صدر رزومه های دیگران و در ردیف اول جستجو) قرار دهد.

پکیج یک ماهه کارجویان

در این پکیج کارجو قادر است به تعداد 2 عدد رزومه برای خود ایجاد کند که قاعدتا برای کسانی که توانایی کار به صورت نیروی آماده به کار فوری را نیز دارند، می تواند مفید باشد چرا که به تعداد دو عدد رزومه و سابقه شغلی می توانند برای خود ایجاد کنند.

مدت زمان استفاده از پکیج یک ماهه کارجویی 30 روز است و کارجو می تواند به تعداد بی نهایت شغل یا آگهی استخدامی را تایید کند.  در این پکیج یک ماهه، کارجو قادر است یک عدد از رزومه های خود را به صورت رزومه ویژه (در صدر رزومه های دیگران و در ردیف اول جستجو) قرار دهد. رزومه های ویژه در صدر سوابق شغلی در دسته بندی های مختلف و پایین تر از رزومه های طلایی (فوری) در سایت کاریابی کامپیوتر جابز قرار می گیرند.

 

 راهنمای کار با سایت کامپیوتر جابز برای کارجویان

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟