اطلاعات شغل (آگهی استخدام)
آگهی استخدام فوری کارشناس پشتیبانی شبکه خانم ترجیحا ساکن مرکز تهران
مهندسی شبکه پال نت تهران 709 روز قبل
آگهی استخدام
نوع شغل: تمام وقت
مجموعه: مهندسی شبکه
زیرمجموعه: کارشناس پشتیبانی شبکه
ارسال شده: 1399-10-07
وضعیت شغل
تاریخ شروع آگهی: 1399-10-07
تاریخ انقضاء آگهی: 1400-10-07
توضیحات کامل

آگهی استخدام فوری نیروی کارشناس پشتیبانی شبکه و سرویس های مایکروسافت و وی ام ویر Vmware خانم ترجیحا ساکن مرکز تهران دارای سابقه کار بالای 3 سال و تجربه فعالیت در حوزه خدمات آی تی IT و زیرساخت شبکه های کامپیوتری

جزئیات آگهی استخدام فوری نیروی کارشناس پشتیبانی خدمات شبکه خانم

شرکت مهندسی شبکه پال نت واقع در مرکز تهران قصد دارد نیروی متخصص در زمینه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و نگهداری سرویس های آی تی IT و مهندسی زیرساخت فناوری اطلاعات را در مجموعه خود جذب نماید.

کارشناسان پشتیبانی شبکه خانم با سابقه کاری بالای 3 سال و همچنین متخصصان مایکروسافت و محصولات مجازی سازی وی ام ویر Vmware و آشنا با زیرساخت مجازی سازی و دارای تجربه کاری  در زمینه تکنولوژی ویرچوالایزاشن که ترجیحا ساکن مرکز تهران هستند، می توانند رزومه کاری و سوابق شغلی خود را با تایید این آگهی استخدام فوری برای مان ارسال نمایند.

شرایط استخدام در آگهی فوری دعوت به همکاری کارشناس پشتیبانی شبکه خانم

متخصصان جویای کار این فرصت شغلی که دارای شرایط استخدام در این آگهی فوری دعوت به همکاری نیروی پشتیبان خانم می باشند، بهتر است ترجیحا ساکن مرکز تهران باشند. دارای تجربه کاری بالای 3 سال در زمینه مجازی سازی Vmware  و محصولات و سرویسهای مایکروسافت Microsoft Network و سابقه کاری در حوزه پشتیبانی سیستم های کامپیوتری کاربران را داشته باشند.

علاقه مندی به انجام کارهای تیمی و مشتاق پیشرفت در زمینه فناوری اطلاعات و یادگیری سریع سرویس های و خدمات آی تی IT از جمله مواردی است که در اولویت شرکت مهندسی شبکه پال نت می باشد.

نحوه استخدام در آگهی فوری جذب نیروی پشتیبان شبکه خانم

از افراد جویای کار خواهان این فرصت شغلی خواهشمندیم که از تماس تلفنی در مرحله ابتدایی خودداری نمایند و از طریق سایت کاریابی کامپیوتر جابز و با تایید این موقعیت کاری، اقدام به ارسال رزومه شغلی نمایند تا بعد از بررسی با شما تماس گرفته شود. نحوه استخدام در آگهی فوری جذب نیروی پشتیبان شبکه خانم طبق روال معمول و پس از انجام مصاحبه حضوری صورت می گیرد.

ارسال رزومه به کارفرما