قوانین سایت استخدام

قوانین و مقررات سایت استخدام و کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز

1: سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز تابع قوانین کشور ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. بنابراین هرگونه محتوایی که در تضاد با این قوانین باشد، از روی سایت حذف شده و حساب کاربران خاطی محدود یا مسدود می گردد.

2: افرادی که در نهادهای نظامی، نیروهای مسلح یا سازمانهای امنیتی کشور شاغل هستند، در ثبت اطلاعات و سوابق شغلی خود توجه نمایند که مطابق با ضوابط درون سازمانی شان باشد و برای اطلاع بیشتر از این قوانین به واحد حراست نهاد یا سازمان خود مراجعه نمایند چرا که در صورت تخطی از آن قوانین درون سازمانی، کلیه مسئولیت ها بر عهده شخص می باشد.

3:  هر کاربر (کارفرما یا کارجو) تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا مسدود خواهد شد.

4: تنها کسانی می توانند اقدام به ثبت آگهی یا رزومه کنند که در سایت ثبت نام کرده باشند. بنابراین در صورتی که تا کنون اقدام به ثبت نام در سایت نکرده اید، پیش از اقدام به ثبت آگهی یا رزومه، در سایت ثبت نام نمایید.

5: مشاهده اطلاعات تماس آگهی ها و رزومه های ثبت شده، تنها برای کاربرانی مقدور است که در سایت ثبت نام کرده باشند. این قانون جهت پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی وضع شده است. بنابراین کاربران محترم می توانند با اطمینان اطلاعات ضروری خود را ثبت نمایند.

6: کاربران می توانند با ارسال پیام به پست الکترونیکی سایت به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند. در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

7: هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت کامپیوتر جابز بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس پیگرد قانونی خواهد داشت.

8: آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم فنی سایت کامپیوتر جابز بررسی شده و پس از تأیید، نمایش داده خواهد شد.

9: با ارسال آگهی فرصت شغلی یا رزومه به سایت کامپیوتر جابز، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین کشور به عهده شما خواهد بود.

10: استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی در سایت کامپیوتر جابز ممنوع است.

11: ثبت و مشاهده آگهی های فرصت شغلی و رزومه های عادی رایگان است. ولی استفاده از بعضی از خدمات همچون ثبت طلایی یا ویژه آگهی فرصت شغلی و رزومه، درخواست سرویس ارسال آگهی، مشاهده اطلاعات تماس، سفارش تبلیغات و ... مستلزم پرداخت هزینه است. وقتی از خدماتی استفاده می‏ کنید که هزینه دارد، این امکان را دارید تا هزینه خدمات مربوطه را بررسی کرده و در صورت موافقت، آن را بپردازید.

12: ما اطلاعات شخصی شما را به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی ‏فروشیم بلکه از اطلاعات شما فقط به منظور معرفی نیاز شما و برقرار کردن راه ارتباطی مناسب میان شما و مخاطب مورد نظرتان استفاده می‏ کنیم.

راهنمای کار با سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز برای کارفرمایان

 راهنمای کار با سایت استخدام اینترنتی کامپیوتر جابز برای کارجویان

مشاهده لیست پکیج های (پلن یا بسته) کارفرمایی

مشاهده لیست پکیج های (پلن یا بسته) کارجویی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟