راهنمای کارفرمایان

راهنمای کار با سایت کامپیوتر جابز برای کارفرمایان

کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا باید به عنوان کارفرما در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی، شبکه و برنامه نویسان، ثبت نام نمایید و پس از تایید ایمیل ارسالی از طریق فرم ورود، وارد سایت می شود و به صورت خودکار به پنل مدیریت کارفرمایان هدایت می گردد.

پس از ثبت نام در سایت کاریابی کامپیوتر جابز، می توانید یکی از پکیج های کارفرمایی که شامل پکیج رایگان، یک ماهه، سه ماهه و یکساله می باشند را انتخاب نمایید. فرق بزرگ پکیج رایگان با بقیه در این است که کارفرما قادر به جستجوی رزومه کارجو نخواهد بود. ولی می تواند 3 عدد آگهی استخدام ثبت نماید و لیست کارجویانی را که برای این آگهی، رزومه ارسال کرده اند را ببیند و رزومه شان را مشاهده نمایند و با آنها از طریق پیام رسان پنل مدیریت کارفرمایی در ارتباط باشد.

 راهنمای کار با سایت کامپیوتر جابز برای کارفرمایان، کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا باید به عنوان کارفرما در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل آی تی، شبکه و برنامه نویسان، ثبت نام نماید

چگونگی ثبت آگهی استخدام توسط کارفرما در سایت

کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا می بایست شرکت، سازمان یا مجموعه خود را ابتدا در سایت معرفی کند و از گزینه کسب و کار جدید می تواند این کار را انجام دهد. پس از اینکه کارفرما کسب و کار خود را معرفی کرد می تواند شغل جدید را به عنوان آگهی استخدام در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ثبت نماید. مانند تصویر زیر که در قسمت بالایی کنترل پنل مدیریت کارفرمایان قابل مشاهده است.

چگونگی ثبت آگهی استخدام توسط کارفرما در سایت  کارفرما یا (Job Emplooyer) ابتدا می بایست شرکت، سازمان یا مجموعه خود را ابتدا در سایت معرفی کند

(پوشه) در پنل مدیریت کارفرمایان به چه معنی است؟

در پنل مدیریت کارفرمایان، گزینه ای وجود دارد به نام پوشه، که کارفرما می تواند برای دسته بندی رزومه ها از آن استفاده نماید. فرض کنید کارفرمایی چندین آگهی استخدام و اطلاعیه دعوت به همکاری در سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز، ویژه مشاغل IT، شبکه و برنامه نویسی، ثبت کرده است. برای تفکیک رزومه ها می تواند از قسمت پوشه ها استفاده نماید.

 

زمانی که یک کارجو شغلی را تایید کرد، در پنل مدیریت کارفرما چه اتفاقی می افتد؟

وقتی کارفرمایی یک شغل را به عنوان آگهی استخدام ثبت می کند، بلافاصله مورد بازدید و مشاهده صدها تن از کارجویان متقاضی آن موقعیت شغلی در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز قرار می گیرد و تعدادی نیز آن شغل را تایید می کنند. حال می خواهیم به عنوان یک کارفرما بدانیم زمانی که یک کارجو شغلی را تایید کرد، در پنل مدیریت کارفرما چه اتفاقی می افتد؟ کارفرما برای اطلاع از هرآنچه در رابطه با آن شغل نیاز دارد، ابتدا باید از طریق پنل مدیریت کارفرمایی خود، وارد بخش شغل های من شود. مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

در بخش شغل های من، کارفرما گزینه های مختلفی را قادر به انتخاب می باشد. می تواند آگهی استخدامی خود را ویرایش نماید یا آن را تبدیل به آگهی طلایی یا ویژه نماید که در صدر و بالای همه آگهی های استخدامی دیده شود (البته اگر یکی از پکیج های غیر رایگان سایت را خریداری کرده باشد) و مهمتر از همه در بخش راست، گزینه ای را مشاهده می کند که تعداد افراد متقاضی این شغل را نشان می دهد و همانطور که در تصویر بالا می بینید، به تعداد 8 تن از کارجویان رزومه و سوابق شغلی خود را برای این شغل ارسال داشته اند (با تایید این شغل) و کارفرما با کلیک بر روی گزینه رزومه، می تواند رزومه های ارسالی را مشاهده نماید. با کارجو گفتگو و چت نماید، به کارجو پیام بدهد یا ایمیل ارسال نماید و موارد دیگری که در ادامه خواهید دید.

 آگهی استخدامی خود را ویرایش نماید یا آن را تبدیل به آگهی طلایی یا ویژه نماید که در صدر و بالای همه آگهی های استخدامی دیده شود (البته اگر یکی از پکیج های غیر رایگان سایت را خریداری کرده باشد)

کپی در پوشه

با استفاده از گزینه کپی در پوشه می توانید، برای تفکیک رزومه های مشاغل مختلف، رزومه متقاضی این موقعیت شغلی را در پوشه مربوطه نگهداری کنید تا بعدها راحت تر بتوانید در کنترل پنل مدیریت خود و در بخش پوشه های من به آن دسترسی داشته باشد.

ایمیل متقاضیان

اگر هر سوال دیگری برای کامل تر شدن سوابق شغلی کارجو دارید و یا نیاز به اطلاعاتی دارید که در رزومه کارجو مشاهده نمی شود می توانید یا با استفاده از گزینه ایمیل متقاضیان با این متقاضی ایمیل ارسال نمایید.

لیست کوتاه

با استفاده از گزینه لیست کوتاه می توانید، لیستی کوتاه از رزومه کارجویان در همین پنجره ای که مشاهده می کنید داشته باشید. اگر دقت کنید یکی از گزینه های بالایی این قسمت، لیست کوتاه می باشد.

پیام

با استفاده از گزینه پیام می توانید از طریق پنل مدیریت با کارجو گفتگو یا به اصلاح چت کنید. در تصویر زیر یک نمونه از تصویر یک پیام برای آشنایی بیشتر آورده شده است. همیشه کارفرما می تواند شروع کننده چت یا گفتگو باشد و کارجو پس از آن می تواند شروع به گفتگو نماید و کارجو نمی تواند شروع کننده گفتگوی آنلاین یا چت باشد.

گفتگو و چت انلاین کارفرما و کارجو در سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز

تایید رزومه استخدام

از گزینه  تایید رزومه استخدام زمانی استفاده می شود که تخصص کارجو با نیازمندیهای درخواستی شما در یک موقعیت شغلی یکی است و مورد دلخواه شما برای استخدام این فرد می باشد. در تصویر زیر می توانید وضعیت پنل مدیریت کارجو در هنگام انتخاب گزینه تایید استخدام را مشاهده می نمایید. در واقع کارجو از طریق پنل مدیریت خود متوجه می شود که شما او را برای این فرصت شغلی انتخاب کرده اید و پس از آن از طریق راه های ارتباطی مشخص شده توسط شما، با شما تماس خواهد گرفت.

 

کسب و کار طلایی (فوری) به چه معناست؟

کسب و کار طلایی (فوری) نام شرکتی است که در صدر لیست کسب و کارها (شرکت ها) برای کارجویان و بازدیدکننده گان سایت نشان داده می شود و امکان بهتر دیده شدن و معروفیت بیشتر کسب و کار در بین اهالی متخصص در زمینه کاری اش را با آن می دهد و شانس دیدن شدن توسط متقاضیان فرصت های شغلی مجموعه خود را برای کارجویان متخصص، به حدود 100 درصد می رساند و در نتیجه مدت زمان جذب نیرو و پیدا کردن فرد متخصص در زمینه نیاز شغلی خود را بسیار کوتاه می کند و شاید ظرف چند ساعت یا یکی دو روز، لیستی از پیام ها، رزومه ها و ایمیل های کارجویان متخصص و متناسب با نیازمندی کسب و کار خود، دریافت می نماید.

کسب و کار ویژه به چه معناست؟

کسب و کار ویژه نیز همانند کسب و کار طلایی (فوری) است با این تفاوت که شانس دیدن شدن توسط متقاضیان فرصت های شغلی مجموعه خود را برای کارجویان متخصص، به حدود 80 درصد می رساند چرا که کسب و کارهای ویژه بعد از کسب و کارهای طلایی (فوری) در لیست کسب و کارهای وب سایت قرار می گیرند و در نتیجه این امر، از اولویت پایین تری نسبت به کسب و کار طلایی (فوری)، در دیده شدن و مشاهده شدن توسط کارجو یا بازدید کننده سایت برخوردار است.

شغل یا آگهی استخدام طلایی (فوری) به چه معناست؟

ممکن است شما کارفرمایی باشید که نیاز فوری به استخدام نیرو داشته باشید یعنی می خواهید ظرف چند ساعت یا حداکثر یکی دو روز، نیروی متناسب با نیاز خود را دعوت به همکاری نمایید در این صورت نیاز است که شما آگهی استخدامی یا همان شغل خود را به صورت شغل یا آگهی استخدام طلایی (فوری) در سایت کاریابی ویژه مشاغل آی تی IT، شبکه و برنامه نویس کامپیوتر جابز، ثبت نمایید تا در صدر لیست آگهی های استخدامی و جستجوی کارجویان قرار گیرد.

 شغل یا آگهی استخدام ویژه به چه معناست؟

آگهی استخدام یا شغل ویژه نیز همانند مشاغل طلایی (فوری) است با این تفاوت که شانس دیدن شدن توسط متقاضیان فرصت های شغلی مجموعه خود را برای کارجویان متخصص، به حدود 80 درصد می رساند چرا که مشاغل ویژه بعد از مشاغل طلایی (فوری) در لیست آگهی های استخدامی قرار می گیرند و در نتیجه این امر، از اولویت پایین تری نسبت به مشاغل طلایی (فوری)، در دیده شدن و مشاهده شدن توسط کارجو یا بازدید کننده سایت برخوردار است.

معرفی انواع پکیج های کارفرمایان در سایت کامپیوتر جابز

پکیج رایگان کارفرمایان

در این پکیج کارفرما قادر است به تعداد 2 عدد کسب و کار برای خود ایجاد کند که قاعدتا برای کسانی که در دو شرکت مختلف مشغول فعالیت هستند و یا برای دو زیرمجموعه متفاوت می خواهند شغل یا آگهی استخدام ثبت کنند، بسیار مفید خواهد بود و دیگر نیاز نیست برای هر کسب و کار، اکانت جدیدی در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ایجاد نمایند.

مدت زمان استفاده از پکیج رایگان کارفرمایی 365 روز یا یک سال است و کارفرما می تواند در این مدت به تعداد 3 شغل یا آگهی استخدامی را به صورت رایگان ثبت نماید تا لیستی از کارجویان مرتبط با نیاز را در کنترل پنل کارفرمایی خود در سایت مشاهده نماید و مورد بررسی قرار دهد یا با آنها به صورت آنلاین به گفتگو یا چت بپردازد و حتی پیش از مصاحبه از خیلی از جوانب تخصصی متقاضی آن فرصت شغلی مطلع گردد.

در پکیج رایگان کارفرمایی، کارفرما فقط قادر نیست به جستجوی رزومه کارجویان بپردازد و کسب و کار و شغل خود را به صورت کسب و کار یا آگهی استخدام طلایی (فوری) یا در قالب کسب و کار یا فرصت شغلی ویژه (در صدر کسب و کارها یا آگهی های استخدامی سایت و در ردیف اول جستجو) قرار دهد.

پکیج یک ماهه کارفرمایان

در این پکیج کارفرما قادر است به تعداد 2 عدد کسب و کار برای خود ایجاد کند که قاعدتا برای کسانی که در دو شرکت مختلف مشغول فعالیت هستند و یا برای دو زیرمجموعه متفاوت می خواهند شغل یا آگهی استخدام ثبت کنند، بسیار مفید خواهد بود و دیگر نیاز نیست برای هر کسب و کار، اکانت جدیدی در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ایجاد نمایند.

مدت زمان استفاده از پکیج یک ماهه کارفرمایی 30 روز است و کارفرما می تواند در این مدت به تعداد 3 شغل یا آگهی استخدامی را ثبت نماید تا لیستی از کارجویان مرتبط با نیاز را در کنترل پنل کارفرمایی خود در سایت مشاهده نماید و مورد بررسی قرار دهد یا با آنها به صورت آنلاین به گفتگو یا چت بپردازد و حتی پیش از مصاحبه از خیلی از جوانب تخصصی متقاضی آن فرصت شغلی مطلع گردد.

در پاین کیج یک ماهه، کارفرما قادر است 2 عدد از کسب و کار و 3 عدد از شغل خود را به صورت کسب و کار یا آگهی استخدام ویژه (در صدر کسب و کارها یا آگهی های استخدامی سایت و در ردیف اول جستجو) قرار دهد. کسب و کار و آگهی های استخدامی ویژه پایین تر از کسب و کار یا فرصت های شغلی طلایی (فوری) در سایت کاریابی کامپیوتر جابز قرار می گیرند.

پکیج سه ماهه کارفرمایان

در این پکیج کارفرما قادر است به تعداد 3 عدد کسب و کار برای خود ایجاد کند که قاعدتا برای کسانی که در چندین شرکت مختلف مشغول فعالیت هستند و یا برای چندین زیرمجموعه متفاوت می خواهند شغل یا آگهی استخدام ثبت کنند، بسیار مفید خواهد بود و دیگر نیاز نیست برای هر کسب و کار، اکانت جدیدی در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ایجاد نمایند.

مدت زمان استفاده از پکیج سه ماهه کارفرمایی 90 روز است و کارفرما می تواند در این مدت به تعداد 5 شغل یا آگهی استخدامی را ثبت نماید تا لیستی از کارجویان مرتبط با نیاز را در کنترل پنل کارفرمایی خود در سایت مشاهده نماید و مورد بررسی قرار دهد یا با آنها به صورت آنلاین به گفتگو یا چت بپردازد و حتی پیش از مصاحبه از خیلی از جوانب تخصصی متقاضی آن فرصت شغلی مطلع گردد.

در پکیج یک ماهه کارفرمایی، کارفرما قادر است 2 عدد از کسب و کار و 2 عدد از شغل خود را به صورت کسب و کار یا آگهی استخدام طلایی (فوری) یا در قالب کسب و کار یا فرصت شغلی ویژه (در صدر کسب و کارها یا آگهی های استخدامی سایت و در ردیف اول جستجو) قرار دهد.

پکیج یک ساله کارفرمایان

در این پکیج کارفرما قادر است به تعداد نامحدود کسب و کار برای خود ایجاد کند که قاعدتا برای کسانی که در چندین شرکت مختلف مشغول فعالیت هستند و یا برای چندین زیرمجموعه متفاوت می خواهند شغل یا آگهی استخدام ثبت کنند، بسیار مفید خواهد بود و دیگر نیاز نیست برای هر کسب و کار، اکانت جدیدی در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز ایجاد نمایند.

مدت زمان استفاده از پکیج یک ساله کارفرمایی 365 روز است و کارفرما می تواند در این مدت به تعداد نامحدود شغل یا آگهی استخدامی را ثبت نماید تا لیستی از کارجویان مرتبط با نیاز را در کنترل پنل کارفرمایی خود در سایت مشاهده نماید و مورد بررسی قرار دهد یا با آنها به صورت آنلاین به گفتگو یا چت بپردازد و حتی پیش از مصاحبه از خیلی از جوانب تخصصی متقاضی آن فرصت شغلی مطلع گردد.

در پکیج یک ساله کارفرمایی، کارفرما قادر است به تعداد نامحدود از کسب و کار و به تعداد نامحدود از شغل خود را به صورت کسب و کار یا آگهی استخدام طلایی (فوری) یا در قالب کسب و کار یا فرصت شغلی ویژه (در صدر کسب و کارها یا آگهی های استخدامی سایت و در ردیف اول جستجو) قرار دهد.

مشاهده لیست پکیج های کارفرمایی

 راهنمای کار با سایت کامپیوتر جابز برای کارجویان

نظرات (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

آیا به عنوان کارفرما می توانم بدون ثبت نام در سایت کاریابی و استخدام کامپیوتر جابز، آگهی شغلی درج نمایم؟
و اینکه بابت درج آگهی استخدام باید هزینه ای پرداخت کنم؟
مدت زمان نمایش اطلاعیه دعوت به همکاری نیرو در سایت استخدام و اشتغال کامپیوتر جابز چه مدت زمانیست؟
اگر امکانش هست راهنمایی نمایید.

This comment was minimized by the moderator on the site

با دروود
بله، شما می توانید بدون نام نویسی و ایجاد اکانت در سامانه کارفرمایی و کارجویی کامپیوتر جابز، آگهی شغلی خود را درج نمایید ولی برای ثبت آگهی استخدام بهتر است نخست در سایت کاریابی کامپیوتر جابز ثبت نام نمایید و سپس اطلاعیه دعوت به همکاری خود را درج نمایید و از امکاناتی نظیر جستجوی رزومه کارجویان، ارسال پیام و گفتگوی آنلاین با متخصصان مورد...

با دروود
بله، شما می توانید بدون نام نویسی و ایجاد اکانت در سامانه کارفرمایی و کارجویی کامپیوتر جابز، آگهی شغلی خود را درج نمایید ولی برای ثبت آگهی استخدام بهتر است نخست در سایت کاریابی کامپیوتر جابز ثبت نام نمایید و سپس اطلاعیه دعوت به همکاری خود را درج نمایید و از امکاناتی نظیر جستجوی رزومه کارجویان، ارسال پیام و گفتگوی آنلاین با متخصصان مورد نیاز و پیگیری رزومه های ارسال شده از سوی کارجو و... در پنل مدیریت کارفرمایی خود برخوردار شوید.
در غیر اینصورت، برای ارسال آگهی استخدام به عنوان بازدیدکننده، از امکانات کامل سامانه کاریابی کامپیوتر جایز برخوردار نیستید.
در رابطه با سوال دوم اینکه و اینکه بابت درج آگهی استخدام باید هزینه ای پرداخت کنم؟ خیر، شما می توانید به تعداد 5 عدد آگهی استخدام رایگان بطور کاملا مجانی ثبت نمایید.
مدت زمان نمایش اطلاعیه دعوت به همکاری نیرو در سایت استخدام و اشتغال کامپیوتر جابز نیز بستگی دارد که شما هنگام درج آگهی استخدام نیرو وارد کرده باشید، از یک روز تا یکسال می توانید آگهی خود را در معرض دید کارجویان سایت کاریابی کامپیوتر جابز قرار دهید.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

چگونه می توانم رزومه کارجویان را در سایت کاریابی کامپیوتر جابز مشاهده نمایم؟

This comment was minimized by the moderator on the site

برای مشاهده سوابق شغلی نیروی کار مورد نیاز و رزومه کارجویان، ابتدا می بایست در وب سامانه کاریابی کامپیوتر جابز ثبت نام نمایید تا قادر باشید رزومه ها را مشاهده نمایید.
اگر از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده می نمایید از طریق منوی کارفرما و سپس زیر منوی ثبت نام کارفرما می توانید این کار را انجام دهید که بالافاصله پس از ثبن نام، به صفحه پنل مدیریت...

برای مشاهده سوابق شغلی نیروی کار مورد نیاز و رزومه کارجویان، ابتدا می بایست در وب سامانه کاریابی کامپیوتر جابز ثبت نام نمایید تا قادر باشید رزومه ها را مشاهده نمایید.
اگر از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده می نمایید از طریق منوی کارفرما و سپس زیر منوی ثبت نام کارفرما می توانید این کار را انجام دهید که بالافاصله پس از ثبن نام، به صفحه پنل مدیریت کارفرمایی تان هدایت می شوید و از آنجا گزینه جستجوی رزومه را کلیک نمایید.
اگر با موبایل یا گوشی تلفن همراه در حال مشاهده وب سامانه کاریابی کامپیوتر جابز هستید، می توانید در قسمت بالا و سمت چپ، بر روی علامت سه خط کلیک نمایید و از منوی کارفرما و سپس بخش نام نویسی، مراحل بالا را انجام دهید.

ادامه مطلب
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟