ربات های ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی

ربات ها چگونه در ثبت آگهی رایگان در فضای مجازی اینستاگرام و تلگرام به ما کمک می کنند  و چه نقشی در تبلیغات گسترده اینترنتی و فروش در فضای مجازی دارند؟ Robot های نرم افزاری و سخت افزاری چه فرقی با هم دارند و کدامیک بهتر است؟

آشنایی با ربات های ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده و فروش اینترنتی

تمام ربات ها، چه ربات های سخت افزاری که در صنعت و چه ربات های نرم افزاری که در کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرند به این دلیل ایجاد می شوند که یکسری کارهای روتین و تکراری را بطور خودکار، بصورت 24 ساعته، بدون خستگی و با دقت بسیار بالا به انجام برسانند تا در هزینه ها صرفه جویی شود، از بروز اشتباهات احتمالی جلوگیری شود و بازدهی و بهره وری نیروی فروش کلی افزایش یابد.

ربات ها می توانند در ثبت آگهی رایگان در فضای مجازی اینستاگرام و تلگرام و غیره به ما کمک قابل توجهی نمایند نقش مهمی در تبلیغات گسترده اینترنتی و فروش در فضای مجازی داشته باشند. Robot های نرم افزاری و سخت افزاری در عملکرد فرق چندانی با هم ندارند و بسته به نیازمندی شما، هرکدام کاردکرد خاص خود را دارند.

بیشتر شرکت های تولید کننده ربات های نرم افزاری و سخت افزاری در ایران نام کاربر مجازی Virtual User را برای ربات های نرم افزاری و Robot های سخت افزاری در نظر گرفته اند و بسته به اینکه به کدام نیاز پاسخ می دهند، در اینترنت نیز گاها محبوبیت فراوانی را پیدا کرده اند.

ربات ها چگونه در ثبت آگهی رایگان در فضای مجازی اینستاگرام و تلگرام به ما کمک می کنند  و چه نقشی در تبلیغات گسترده اینترنتی و فروش در فضای مجازی دارند؟ Robot های نرم افزاری و سخت افزاری چه فرقی با هم دارند و کدامیک بهتر است؟

معرفی رباتهایی که در کار فروش و تبلیغات بسیار کمک کننده هستند

ربات اینستاگرام (ربات اینستاگرام کاربر مجازی)
ربات Instagram یک ربات جدید و بدون اکشن بلاکی اینستاگرام است. عملکردی شبیه دستیار رباتیک دارد که در امور تبلیغاتی و افزایش فالوور اینستاگرام و فروش اینترنتی بسیار سودمند است. برخی از ویژگی های مهم ربات اینستاگرام ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی به شرح زیر است:

فالو کردن خودکار فالوورها، لایک کنندگان، فالویینگ ها و... پیج های هدف
امکان اجرا بر روی سرورهای مجازی بصورت 365/24 بدون قطعی
آنفالو خودکار
لایک زدن و کامنت گذاری خودکار در هشتگ ها و...
تضمین صد در صد بلاک نـشدن / بدون نیاز به هزینه ماهانه / یک سال آپدیت رایگان
آدرس صفحه توضیحات درباره ربات اینستاگرام برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی، به زودی در سایت کاریابی آنلاین و اینترنتی کامپیوتر جابز ایجاد می گردد.

ربات ارسال پیام انبوه تلگرام و دیگر پیام رسان ها
ربات پیام رسان انبوه یکی از محبوب ترین Robat ها برای شرکت در امور تبلیغات در فضای مجازی و اطلاع رسانی آگهی ها می باشد و به شکلی دستیار رباتیک در امور تبلیغاتی سروش، تلگرام و سایر Messenger ها می باشد. ویژگی های مهم ربات ارسال کننده پیام انبوه برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی به شرح زیر می باشد. ارسال پیام گروهی یا انبوه به لیست شماره ها یا به لیست آی دی ها به همراه عکس، ویدئو و...
امکان ارسال پیام خصوصی (پی وی) به اعضاء گروه ها
امکان فروارد پیام ها از کانال برای بالا بردن بازدید (View)
امکان اد کردن خودکار افراد به گروه شما (با شماره های ایرانی)
تضمین صد در صد بلاک نـشدن با رعایت قواعد / بدون نیاز به هزینه برای ارسال ها / یک سال آپدیت رایگان
آدرس صفحه توضیحات درباره ربات ارسال پیام انبوه تلگرام و سایر پیام رسان ها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی، به زودی در سایت کاریابی آنلاین و اینترنتی کامپیوتر جابز ایجاد می گردد.

ربات جمع آوری بانک شماره
ربات دائمی و بسیار مقرون به صرفه است و به عنوان دستیار رباتیک برای جمع آوری شماره تلفن از سایت دیوار (divar.ir)، سایت شیپور (sheypoor.ir)، سایت دست دو (dast2.com)، سایت باما (bama.ir) و... عمل می کند و از ویژگی های مهم ربات جمع آوری بانک شماره به شرح زیر می باشد.

امکان تفکیک شماره ها بر اساس شهر یا صنف کاری
عبور از سد انواع محدودیت ها (حل کپچا، لاگین خودکار و...)
جمع آوری اطلاعات مختلف علاوه بر شماره تلفن
سرعت بسیار مطلوب / بدون نیاز به هزینه ماهانه / یک سال آپدیت رایگان
آدرس صفحه توضیحات درباره ربات جمع آوری بانک شماره برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی، به زودی در سایت کاریابی آنلاین و اینترنتی کامپیوتر جابز ایجاد می گردد.

ربات ارتقاء سئو سایت
ربات ارتقاء سئو سایت یکی از ارزشمندترین Robot ها برای صاحبین سایت ها و کسب و کارها در فضای مجازی و اینترنت است. دستیار رباتیک برای بالا بردن جایگاه سایت شما در جستجوی گوگل از ویژگی های مهمی برخوردار است که در ادامه مشاهده مینمایید.

شبیه سازی کاملاً انسانی سرچ گوگل با مأوس (شبیه سازی لرزش دست و...)
امکان تعیین عبارات جستجو و تعیین آدرس صفحه ای که باید کلیک شود
امکان تعویض خودکار پروکسی بمنظور تغییر دادن IP
تضمین صد در صد پنالتی نـشدن با رعایت قواعد / یک سال آپدیت رایگان
آدرس صفحه توضیحات درباره ربات ارتقاء سئو سایت برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی، به زودی در سایت کاریابی آنلاین و اینترنتی کامپیوتر جابز ایجاد می گردد.

ربات پیام گذار در سایت ها
بی شک، اگر دنبال یک دستیار هوشمند تبلیغاتی بی نظیر در اینترنت و فضای مجازی هستید ما به شما ربات پیام گذار در سایت ها را معرفی می کنیم. دستیار رباتیک برای ارسال پیام در صفحه "تماس با ما"، جستجو در گوگل و درج خودکار کامنت در صفحات پیدا شده که از ویژگی های مهم زیر برخوردار می باشد.

امکان راه اندازی بلند مدت بر روی سرور مجازی، بدون نیاز به چک کردن
دارای امکان حل کردن انواع کپچا (با هزینه بسیار پایین، تقریبا 5 تومان برای هر کپچا در سایت روسی 2Captcha)
امکان تهیه لیست از سایت های کامنتگذاری شده -> عدم تکرار کامنتگذاری
دئمی و نامحدود فقط با یک بار خرید / یک سال آپدیت رایگان
آدرس صفحه توضیحات درباره ربات پیام گذار در سایت ها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات گسترده اینترنتی، به زودی در سایت کاریابی آنلاین و اینترنتی کامپیوتر جابز ایجاد می گردد.

آیا نیاز به ربات های تبلیغاتی دیگری دارید؟ به عنوان مثال، ربات هایی برای Tweeter، Linkedin یا ... و یا نیازمند Robot های غیر تبلیغاتی و سفارشی دارید؟ ما به زودی در وب سایت کاریابی آنلاین و اینترنتی کامپیوتر جابز لیست شرکت های ارائه دهنده خدمات ربات را به شما معرفی خواهیم کرد و فرصت های شغلی در حوزه برنامه نویسی رباتیک را نیز جهت آشنایی بیشتر مخاطبان در اختیار بینندگان گرامی قرار خواهیم داد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟