نوشتن رزومه تخصصی How to write a specialty resume

در این مطلب با چگونگی نوشتن رزومه تخصصی How to write a specialty resume توسط کارجویان محترم و مزایای رزومه نویسی در سایت کاریابی مشاغل کامپیوتر آشنا شویم.

 

اهمیت نوشتن رزومه تخصصی

نوشتن یک رزومه تخصصی و حرفه ای برای کارجویان از اهمیت بالایی برای جلب نظر کارفرمایان برخوردار است. برای نوشتن رزومه حرفه ای، شیوه انتخاب یک فرمت و قالب مناسب رزومه تخصصی و نیز طرز نوشتن یک رزومه هدفمند و توضیحاتی که درباره مهارت ها و ویژگی های فردی خود باید داد مهم است.

در این مطلب با چگونگی نوشتن رزومه تخصصی How to write a specialty resume توسط کارجویان محترم و مزایای رزومه نویسی در سایت کاریابی مشاغل کامپیوتر آشنا شویم.
 

چگونه یک رزومه تخصصی خوب بنویسیم؟

در ادامه این مطلب بیان می کنیم که برای اینکه چگونه یک رزومه تخصصی خوب بنویسیم How to write a specialty resume چه روندی باید طی شود.

جدا از چگونگی نوشتن رزومه تخصصی و طرز نوشتن رزومه، قسمت اطلاعات پایه در هر رزومه و با هر کاربردی نخستین قسمت رزومه می باشد و در صدر یک رزومه تخصصی جای می گیرد. اطلاعات پایه در نوشتن رزومه تخصصی به چند بخش کلی اطلاعات تماس، مشخصات فردی، آدرس شبکه های اجتماعی کاری مانند لینکدین و بخش درباره من یا همان بخش توصیف خلاصه تقسیم می شود.

در مرحله نوشتن سوابق تحصیلی در یک رزومه تخصصی است. نوشتن تحصیلات و رشته تحصیلی و معدل مقطع تحصیلی و دانشگاهی که فرد کارجو درس خوانده می توانید یک دید کلی به کارفرما می دهد. بخش بعد یک رزومه تخصصی نوشتن سوابق شغلی است که نشان می دهد تجربه کارجو در فرصت شغلی است که رزومه را برای استخدام در آن شغل فرستاده است.

اما یکی دیگر از بخش های مهم یک رزومه تخصصی نوشتن مهارت هایی است که یک نیروی جویای کار دارد و میزان تخصص فرد را نشان می دهد و کارفرماها به این قسمت توجه بیشتری دارند.

 

ساخت رزومه آنلاین در سایت کاریابی

برای نوشتن و ثبت یک رزومه تخصصی در سایت کاریابی مشاغل کامپیوتری، کارجو باید با ثبت نام در وبسایت استخدام آنلاین کامپیوتر جابز و ورود به پنل کاربری خود نسبت به درج رزومه تخصصی خود اقدام نماید.

حال با ورود به ساخت رزومه آنلاین و رویت فرم در بخش اطلاعات شخصی ابتدا عنوان رزومه که همان تخصصی است که داریم را وارد می کنیم و بعد مشخصات خود را وارد کرده، مجموعه و زیرمجموعه مشاغل موجود و مرتبط با حوزه تخصص خود را انتخاب می نماینم و در صورت تمایل تصویر خود را آپلود می کنیم. سپس بخش های افزودن تحصیلات جدید، افزودن سابقه شغلی جدید، مهارت ها را تکمیل می کنیم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟